Nasze produkty

filament2Filament do drukarek 3D na kilogramowych szpulach to nasz standardowy produkt, sprzedawany pod marką Devil Design. W ten sposób konfekcjonujemy wszystkie produkowane materiały, takie jak: ABS+, PLA, PET-G, HIPS oraz TPU. Najpopularniejsze materiały do druku są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. (szczegółowe informacje w zakładce „oferta”)

 

 

 

 

startpackStartpack – czyli 6 małych szpulek w różnych kolorach, w sprzedaży dostępne są startpacki ABS+, PLA oraz PET-G. Produkt dedykowany wszystkim początkującym użytkownikom drukarek 3D którzy niskim nakładem kosztów chcieliby rozwinąć swoją kolekcję materiałów. Zestaw zawiera 6 szpulek z materiałem w ilości 0,33kg.

 

 

 

 

eko_bialy_2kgFilament na szpulach o masie 2kg netto, produkt skierowany przede wszystkim dla klienta przemysłowego. Dostępne są materiały ABS+ i PLA w kolorze białym oraz czarnym. Na specjalne zamówienie dostępne również inne kolory.

 

 

 

 

 

eko_bialyEkofilament, czyli filament ekonomiczny, na czarnych szpulach w brązowych kartonikach, dostępny w ograniczonej palecie materiałów i kolorów.

All rights reserved.